Regulamin

Dostawa

Czas realizacji wynosi 5-10 dni roboczych, ponieważ wszystkie produkty szyjemy własnoręcznie w naszej pracowni w Warszawie. Po otrzymaniu zamówienia wysyłamy potwierdzenie dokonania zakupu. Wszystkie nasze produkty wysyłamy usługą kurierską (koszt przesyłki 17 zł).


Płatności

Akceptujemy płatności przelewem poprzez PayPal lub po uprzednim kontakcie mailowym, bezpośrednio na nasze konto.Zwroty i wymiana

Zgodnie z Ustawa z 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” (Dz. U. Nr 22, poz. 271 z 2000 r. z póz. zm.) Kupujący, w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki może zrezygnować z zakupu (odstąpić od umowy kupna bez podania przyczyny) z towaru kupionego w sklepie internetowym.


Jeśli jesteś w jakikolwiek sposób niezadowolony lub niezadowolona z zakupionych produktów możesz wysłać nam je z powrotem, bez podawania przyczyny, do wymiany lub pełnego zwrotu na adres:

Vanity Nap

ul. Rydygiera 8

01-793 WarszawaTowar musi być zwrócony w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Należność zostanie zwrócona na podane konto bankowe (kwota zamówienia pomniejszona o koszt przesyłki) po otrzymaniu przez nas przesyłki zwrotnej.


Niestety, nie możemy wymienić lub przyjąć zwrotu używanego lub uszkodzonego produktu.

Należy pamiętać, że nie jesteśmy odpowiedzialni za stan produktu w trakcie powrotnej wysyłki.

Podczas zwrotu towaru, należy zachować dowód wysłania.


Prywatność

Nie będziemy ujawniać Twoich danych: adresu e-mail, adresu pocztowego lub numeru telefonu.


Możemy skontaktować się z Tobą pocztą, e-mailem lub telefonicznie w sprawie obsługi klienta w razie wszelkich problemów z zamówieniem lub by odpowiedzieć na wszelkie Twoje pytania.

Nie będziemy przekazywać Twojego adresu e-mail żadnej innej firmie czy osobie prywatnej.


Opis produktu

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zdjęcia produktów, opisy i szczegóły podane na stronie były jak najbardziej dokładne, jednakże mogą wystąpić niewielkie różnice w kolorze, fakturze lub we wzorze. Należy również pamiętać, że wszystkie pomiary są przybliżone.